Polikarbonat Levha

Polikarbonat, şeffaf ve darbeye karşı çok dayanıklı termoplastik bir malzemedir. Kurşun geçirmez pencerelerden dizüstü bilgisayarların dış katmanına kadar birçok uygulamada kullanılmıştır. Polikarbonat levhalar birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Dayanıklılıkları ve düşük maliyetleri nedeniyle genellikle pencerelerde ve diğer şeffaf yüzeylerde cama alternatif olarak kullanılırlar. Polikarbonat levhalar ayrıca mikrodalga fırınlar, buzdolapları, televizyonlar, bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlar gibi ürünler için koruyucu bir örtü veya astar olarak da kullanılabilir.

Polikarbonat oluklu levha

Polikarbonat oluklu levha, hafif olması ve dış cephe kaplaması veya yalıtım levhaları olmadan çatılara veya duvarlara montajı kolay olduğu için inşaatta da yaygın olarak kullanılır.Polikarbonat, korozyona, darbeye ve aşınmaya karşı oldukça dirençli termoplastik bir malzemedir. Güçlü alkalilere, asitlere ve solventlere karşı da dayanıklıdır. Polikarbonat Levha, yüksek darbelere dayanma kabiliyetine sahip ve kimyasal olarak dirençli bir plastik levha türüdür.

Şeffaf polikarbonat levha

Polikarbonat Levha, pencereler, kapılar ve hatta buzdolabı gibi cihazlar için koruyucu bir kalkan oluşturmak gibi farklı uygulamalarda kullanılabilir. Polikarbonat Levha, inşaat sektöründe çatı kaplama levhaları veya duvar panelleri yapmak için de kullanılabilir. Polikarbonat levha, güçlü ve hafif bir plastik malzemedir. Dünyada en çok kullanılan plastiktir. Polikarbonat levha inşaat, otomotiv, elektronik ve sağlık gibi birçok endüstride kullanılmaktadır. Polikarbonat levhalar farklı kalınlık, şekil ve ebatlarda üretilebilir. Daha iyi dayanıklılık için bir tarafında nervürlü bir desene sahip oluklu bir levha olarak da mevcutturlar.

Etiketler: polikarbonat levha üreticileri, 10 mm şeffaf oluklu polikarbonat levha, 4 mm şeffaf oluklu polikarbonat levha, 6 mm polikarbonat levha fiyatı, düz polikarbonat levha, lexan polikarbonat levha, polikarbonat cam levha, polikarbonat levha teknik özellikleri, polikarbonat levha üretimi

GÜNCEL POLİKARBON FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bu yazıya puan ver!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

telefon